Wypożyczalnia samochodów Modlin

Wypożycz samochód i ciesz się komfortową jazdą.

Zarezerwuj wybrane auto

Szybko i wygodnie, bez zbędnych formalności.

Poczuj prawdziwą wolność

Wszystkie samochody bez limitu kilometrów.

Informacje dla klientów

Jeżeli po przylocie na lotnisko Modlin chciałbyś swobodnie móc poruszać się po Warszawie i całej okolicy, to zapewne przyda Ci się wygodny samochód. Co jednak zrobić kiedy tego samochodu nie posiadasz tu na miejscu, bo np przyleciałeś w delegację, turystycznie lub w jakiejś innej sprawie z innego miasta na kilka dni lub trochę dłuższy czas i potrzebujesz szybko i sprawnie przemieszczać się w wybrane miejsca? Jak się okazuje, komunikacja z portu lotniczego oraz z powrotem na lotnisko, kiedy musisz już wracać do domu, może być maksymalnie ułatwiona. Wypożyczalnia samochodów Modlin, na parkingu 62 to świetne i wygodne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort podróżowania, oraz nie chcą być uzależnione od komunikacji miejskiej lub taksówek.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin to miejsce w którym możesz bez zbędnych formalności zarezerwować i wypożyczyć wygodny i bogato wyposażony samochód, z którego możesz korzystać np tylko przez jeden dzień, lub też przez cały miesiąc – wybór należy do Ciebie. Dla naszych klientów oferujemy także, po wcześniejszym uzgodnieniu, możliwość podstawienia zarezerwowanego samochodu pod wybrany adres.

 

Wypożyczalnia samochodów Modlin – pytania i odpowiedzi.

Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie najważniejszych i najczęściej zadawanych pytań dotyczących naszej usługi wypożyczenia samochodu:

  1. pytanie W jaki sposób można zarezerwować wybrany samochód konkretny dzień i godzinę ?

– Auto można zarezerwować drogą e-mail jak i telefonicznie. Jednakże lepiej jest wcześniej zadzwonić i upewnić się o dostępności auta.

  1. pytanie Czy można bez wcześniejszej rezerwacji wynająć pojazd, np. po przylocie do kraju, od razu od ręki jeśli jest dostępny?

– Jeżeli samochód jest dostępny, to jest taka możliwość.

  1. pytanie Kiedy ustalane jest na ile czasu wypożycza się samochód? Czy to się ustala z góry?

– Z góry ustalamy na ile czasu wypożyczone jest auto (z możliwością przedłużenia)

  1. pytanie Czy jeśli osoba wypożyczająca pojazd chciałaby przedłużyć czas wypożyczenia, to czy można to zrobić i w jaki sposób, np. telefonicznie, czy trzeba przyjechać i wypożyczyć jeszcze raz od nowa?

– Można przedłużyć rezerwację telefonicznie, ale trzeba to zrobić najlepiej na ok. 24 godziny przed pierwszym zadeklarowanym terminem oddania.

  1. pytanie Jak można opłacić wypożyczenie – gotówką, kartą ?

– Za wypożyczenie samochodu można zapłacić gotówką, kartą, lub przelewem na konto.

  1. pytanie Czy jest jakiś limit kilometrów jaki można przejechać na wypożyczonym aucie za ustaloną opłatą?

– Nie, wypożyczamy auta bez limitu kilometrów.

  1. pytanie Jak wygląda sytuacja z tankowaniem wypożyczonego samochodu?

– Każde auto jest zatankowane do pełna i należy je oddać z takim stanem paliwa z jakim zostało wypożyczone.

Jak można zatem skorzystać z oferty i wypożyczyć samochód? Nic prostszego, wystarczy że skontaktujesz się z nami telefonicznie pod numer +48 513-090-290, albo napiszesz do nas maila na adres: wypozyczalnia.aut62@gmail.com. Kontakt telefoniczny na pewno przyspieszy cały proces rezerwacji, ponieważ dowiesz się od razu podczas rozmowy, czy wybrany przez Ciebie samochód jest aktualnie dostępny i możliwy do rezerwacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, prosimy o kontakt, odpowiemy na Państwa ewentualne pytania. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu i składania rezerwacji na wybrany przez Państwa samochód w dogodnym
dla Państwa terminie

Współpracujemy z:

 

parking modlin 62

Call Now Button