Wynajem samochodu przy lotnisku w Modlinie

Lotnisko Modlin to międzynarodowy port, który otwarty został w 2012 roku. Ma więc już kilka lat i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Na lotnisko przyjeżdża coraz więcej podróżnych ale także i bardzo duża ich liczba przylatuje na lotnisko. Przylatujący pasażerowie, to czasem osoby które z tego lotniska wcześniej odleciały np. na wakacje i teraz powracają do domów. Są również tacy pasażerowie, który przylatują np. do Warszawy z innych miast albo też z innych krajów w celach biznesowych lub również turystycznych. 

Turysta, zwłaszcza taki, który przylatuje na lotnisko Modlin z całą rodziną i sporym bagażem, nie ma łatwo. Aby móc przemieścić się dalej, musi wybrać jakiś środek transportu. Do dyspozycji jak wiadomo jest miejska komunikacja lub np. taksówka. Czy taka podróż będzie jednak wygodna i swobodna? Nawet gdy autobus lub taksówka dowiezie turystę z bagażami do hotelu, to potem odjedzie i znów środka transportu nie ma.  Jakie jest rozwiązanie tego problemu? Rozwiązaniem jest Wypożyczalnia samochodów Modlin – Rent 62. Wypożyczalnia znajduje się blisko portu lotniczego, nie ma więc potrzeby jeździć gdzieś daleko i szukać możliwości wynajęcia pojazdu. Co więcej, możemy po prostu zadzwonić przed przylotem i zarezerwować pojazd, informując pracowników wypożyczalni, ile osób przyjeżdża i na ile czasu chcielibyśmy wynająć samochód. Rozmowa telefoniczna, to najszybszy sposób na zarezerwowanie pojazdu na termin który nam odpowiada. Zarezerwowane auto, będzie na nas na pewno czekać, jak tylko przyjedziemy w uzgodnionym terminie po jego odbiór.

Bardzo ciekawą, a także zarazem wygodną dla podróżujących opcją, jest możliwość, doprowadzenia zarezerwowanego pojazdu w uzgodnione wcześniej z pracownikami wypożyczalni miejsce. Takie udogodnienie pozwala nam odebrać samochód dokładnie w tym miejscu, które nam odpowiada, bez konieczności dojeżdżania do samego parkingu.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin Rent 62 to świetna usługa dla tych, którzy nie posiadają swojego auta. Wyposażenie każdego z pojazdów oraz cenę za wynajem, możemy sprawdzić bezpośrednio na stronie wypożyczalni. O dostępność i możliwość rezerwacji danego pojazdu z oferty Wypożyczalni Rent 62 możemy zapytać, jak to było wcześniej wspomniane telefoniczne, jak również można to zrobić z poziomu strony internetowej, korzystając z formularza kontaktowego. Pracownicy szybko i sprawnie odpisują na pytania wysyłane przez klientów drogą mailową.

Podróżowanie wynajętym samochodem.

Podróżowanie i przemieszczanie się wypożyczonym samochodem jest bez dwóch zdań nieporównywalnie wygodne i opłacalne w porównaniu do innych możliwości transportu. Osoby, które lubią dużo zwiedzać, nie muszą zastanawiać się jak dojadą w miejsca, które zaplanowały sobie do zwiedzania. Biznesmeni także nie muszą się martwić o dojazd w często nieznanej dla siebie okolicy, gdy przylatują z innych krajów lub miejscowości. Dzięki wynajętym pojazdom turyści mogą swobodnie zwiedzić Warszawę, dojechać w okolice Starego Miasta, Centrum, albo np. do Łazienek. Brak limitów kilometrów, przebytych przez wynajęty pojazd, daje ogromną swobodę w podróżowaniu i zwiedzaniu wszelkich zaplanowanych atrakcji turystycznych.

Jaki samochód najlepiej wynająć w okresie wakacyjnym?

Okres wakacyjny to okres wysokich temperatur powietrza, a nawet czasem solidnych upałów. Wynajmując w tym okresie auto warto zatem wybrać takie, które będzie posiadało klimatyzację. Teraz w zasadzie zdecydowana większość nowoczesnych pojazdów posiada ją w standardzie. Wszystkie samochody, które są w ofercie wypożyczalni Modlin Rent 62 są w nią wyposażone, więc nie będzie z tym żadnego problemu.
Jeżeli planujemy wyjazd gdzieś poza miasto, gdzie nie zawsze są równe nawierzchnie i mogą zdarzyć się jakieś nierówności terenu, warto zainteresować się pojazdem wyposażonym w napęd 4x4. Na wyposażeniu wypożyczalni znajduje się pojazd, który posiada napęd na 4 koła. Jest nim KIA Sportage III. Posiada ona m.in. dodatkowo ABS, czujniki parkowania, poduszki powietrzne oraz kontrolę trakcji.
Z takim pojazdem nie straszne będą nam nierówności terenu w który wyruszamy, a także wszelkie wzniesienia.
Kolejną ważną sprawą jest również pojemność bagażnika wynajmowanego pojazdu. Na podstawie tego ile bagażu mamy ze sobą i ile będziemy go przewozili, musimy ocenić jak duży bagażnik będzie nam potrzebny. Wynajmując auto warto o tym wspomnieć pracownikowi wypożyczalni, który zaproponuje nam odpowiedni pojazd. Inną istotną podczas wypożyczania samochodu informacją jest to, w ile osób chcemy podróżować danym samochodem. Jeżeli jesteśmy sami, to zapewne wystarczy nam nieduży pojazd. Gdy zaś przejazdy planujemy z całą rodziną, to aby wygodnie się pomieścić, potrzebny będzie samochód zdecydowanie większy. W takim przypadku zapewne również sprawdzi się wspomniana wcześniej KIA Sportage.

Pamiętajmy także, że okres wakacyjny to okres wyjazdów i urlopów ogromnej ilości osób. W tym czasie również i oferta wypożyczalni cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego warto zainteresować się wypożyczeniem pojazdu nieco wcześniej przed zaplanowaną podróżą. Najlepiej zadzwonić i wszystkie szczegóły ustalić z pracownikiem wypożyczalni, który poinformuje nas o możliwości rezerwacji interesującego nas pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu i składania rezerwacji na wybrany przez Państwa samochód w dogodnym
dla Państwa terminie

Współpracujemy z:

 

parking modlin 62

Call Now Button