Wypożycz samochód przy lotnisku Modlin

Osoby przylatujące do Polski, podróżują najczęściej albo w sprawach służbowych, kiedy to przylatują np. na konferencję albo na bardziej indywidualne spotkanie biznesowe, albo też podróżują w celach zupełnie rekreacyjnych, samemu lub z całą rodziną będąc na wakacjach.
Zatem zarówno wtedy, kiedy przylatuje jedna osoba, czy też przylatuje cała rodzina, istotną sprawą staje się kwestia swobodnego przemieszczania się po docelowym mieście do którego przylatujemy. Oczywiście można skorzystać z transportu publicznego ale czy jest to wygodne, zwłaszcza jeśli mamy zaplanowane chociażby zwiedzanie wielu miejsc rodzinnie?

Dla wszystkich tych którzy cenią sobie swobodę, komfort podróżowania i dla tych którzy chcą uniknąć zatłoczonych autobusów, rozwiązaniem okazuje się być wypożyczalnia samochodów. Jeżeli przylatujemy na lotnisko w Modlinie, nie musimy daleko szukać. Wypożyczalnia samochodów Modlin Rent 62 to najlepsze miejsce do którego możemy się udać zaraz po przylocie aby wynająć wygodne auto i cieszyć się pełną niezależnością podczas dalszego podróżowania.

Bardzo polecanym rozwiązaniem, jest wynajęcie samochodu telefonicznie, zanim jeszcze przylecimy na miejsce. To zagwarantuje nam, że samochód który wypożyczymy, na pewno będzie zarezerwowany dla nas na konkretny dzień i godzinę, na którą się umówiliśmy. Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin Rent 62, oferuje nowoczesne samochody takie jak m.in. TOYOTA AURIS II HYBRID, KIA SPORTAGE III albo HYUNDAI I20. Cały proces wypożyczenia samochodu odbywa się w sposób sprawny, z wszelką pomocą ze strony obsługi wypożyczalni.
Ceny wynajmu są bardzo korzystne i rozpoczynają się już od 60 zł brutto/dobę. Poza tym jeśli wypożyczamy samochód na dłuższy okres czasu, także wychodzi to bardzo ekonomicznie. Podczas wypożyczeni a samochodu pobierana jest kaucja, która jest oczywiście zwracana wraz ze zwrotem pojazdu. Wysokość kaucji zależy od modelu auta które wynajmujemy.

Co można ciekawego obejrzeć w okolicy?

Modlin jest częścią Nowego Dworu mazowieckiego. Położony jest tam, gdzie zbiegają się trzy rzeki – Wisła, Narew oraz Wkra, co można oceniać jako naturalny element obronny miasta. Była to dawna wieś podzielona na Modlin Stary i Twierdzę Modlin, która to jest niezaprzeczalnie największą atrakcją w okolicy. Sam port lotniczy w Modlinie jest bardzo nowoczesnym międzynarodowym portem, obsługującym loty średniego oraz krótkiego zasięgu do wielu europejskich miast.

Miejsce docelowe – Warszawa

WarszawaNajwiększym miastem położonym najbliżej Modlina jest oczywiście Warszawa. Leży ona ok 40 km od portu lotniczego w Modlinie. Jeśli zatem tam planujemy nasz docelowy pobyt możemy skorzystać z dwóch możliwości jakie daje nam wypożyczalnia samochodów. Możemy wynająć auto od razu o przylocie i pojechać nim do Warszawy, albo możemy poprosić o podstawienie samochodu we wskazane miejsce z którego chcielibyśmy dalej podróżować samodzielnie wynajętym pojazdem. W takiej sytuacji, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, pracownicy wypożyczalni podstawią auto we wskazane i uzgodnione miejsce.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin pozwoli Ci pełnym komfortem jazdy i pełną swobodą jazdy. Dzięki temu możesz odwiedzić wiele ciekawych i niezapomnianych miejsc. Zwiedzając Warszawę, warto odwiedzić oczywiście Łazienki Królewskie, Pałac Kultury – na który możemy wjechać na taras widokowy i pooglądać panoramę Warszawy lub Stare Miasto. Tam możemy zwiedzić zamek Królewski, stojący przy placu Zamkowym, przy którym znajduje się także słynna kolumna Zygmunta III.

Idąc dalej w kierunku centralnej części Starego Miasta, dotrzemy do Rynku Starego Miasta, na którym nie brakuje różnego rodzaju atrakcji. Możemy tam podziwiać chociażby prace wielu artystów, malarzy i rzeźbiarzy, albo zakupić pamiątki związane z Warszawą. Skręcając w prawo od rynku, dojdziemy do tarasu na końcu wzgórza, z którego podziwiać możemy wartko płynącą Wisłę, a w oddali widać także Stadion Narodowy, będący miejscem wielu imprez kulturalnych oraz wydarzeń sportowych.

Wynajem samochodu w wypożyczalni samochodów Rent 62 przy lotnisku Modlin, zapewni nam swobodne zwiedzanie tych wszystkich ciekawych miejsc, a także wielu innych. Oczywiście nie musimy się ograniczać jedynie do samej Warszawy i okolic. Możemy wypożyczyć auto na dłuższy czas i wtedy możemy nim podróżować na dużo dalsze odległości, zwiedzając też inne miasta. Musimy jedynie pamiętać o tankowaniu pojazdu. Zatankowany w pełni pojazd dostajemy do dyspozycji wypożyczając auto i takie też w pełni zatankowane musimy zwrócić.

Odwiedź koniecznie stronę z opisem naszej floty pojazdów i wybierz dla siebie auto na wynajem już teraz. Zapraszamy Cię serdecznie i czekamy na kontakt.

Zapraszamy do kontaktu i składania rezerwacji na wybrany przez Państwa samochód w dogodnym
dla Państwa terminie

Współpracujemy z:

 

parking modlin 62

Call Now Button